Konfidencialitātes un Sīkdatņu Izmantošanas Politika

VisiBukleti Konfidencialitātes Politika un Mājas Lapas Saturs

Galvenie noteikumi

 • Lietotājs, kurš izmanto mājas lapu, piekrīt esošajai Konfidencialitātes politikai un personīgo datu apstrādes noteikumiem.
 • Esošā Konfidencialitātes Politika apliecina mājas lapas atbildību par lietotāju personīgo datu neizpaušanu un aizsardzību, kurus lietotājs iesūta, izveidojot lietotajā kontu vai pērkot dāvanu karti.
 • Mājas lapas izmantošanas laikā automātiski tiek apkopoti dažādi tehniski dati, iekļaujot IP adresi, sīkdatnes, meklēšanas vēsture un citi. Jūs variet iestatīt savu meklēšanas sistēmu tādējādi, lai sīkdatnes netiktu saglabāti.
 • Lietotāja personiskie dati var tikt nodoti Latvijas Republikas valsts pilnvarotām personām tikai un vienīgi saskaņā ar Latvijas Republikas noteikto likumdošanu.
 • Lietotājs piekrīt tam, ka mājas lapas Administrācijai ir tiesības nodot lietotāja personīgos datus, lai izpildītu pasūtījumu, trešajām pusēm, piemēram kurjera servisiem, pasta organizācijām, elektrosakaru operatoriem.
 • VisiBukleti.lv tiek publicēti brīvi pieejamie reklāmas materiāli no vairākiem avotiem. Mēs neuzņemamies atbildību par saturu un iespējamām neprecizitātēm.
 • Lietotājs piekrīt tam, ka mājas lapas Administrācijai ir tiesības nodot anonīmus savāktus datus, trešajām pusēm, lai palīdzētu piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Piemēram Google Analytics.
 • Mājas lapas Administrācijai ir tiesības veikt izmaiņas pastāvošajā Konfidencialitātes politikā bez saskaņošanas ar lietotāju.
 • Jaunā Konfidencialitātes politika stājas spēkā ar tās izvietošanu mājas lapā.

Sīkdatņu Izmantošana

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir mazas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram, Internet Explorer, Firexox, Safari u.c.) saglabā lietotāja galiekārtā (datorā, mobilajā tālrunī, planšetē) brīdī, kad lietotājs apmeklē tīmekļa vietni, lai identificētu pārlūkprogrammu vai pārlūkprogrammā saglabātu informāciju vai iestatījumos. Sīkdatņu izmantošanas noteikumos ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana VisiBukleti.lv vietnē, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.

Funkcionālās sīkdatnes

Ar funkcionālajām sīkdatnēm vietne atceras lietotāja izvēlētos uzstādījumus un veiktās izvēles, lai lietotājs varētu ērtāk lietot vietni. Šīs sīkdatnes glabājas lietotāja iekārtā pastāvīgi.

Veiktspējas/Analītiskās sīkdatnes

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā lietotājs lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru lietotājs izvēlas, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos, lai noskaidrotu, kas interesē vietnes lietotājus, un varētu uzlabot vietnes funkcionalitāti, padarīt to ērtāk lietojamu. Analītiskās sīkdatnes identificē tikai lietotāja iekārtu, taču neizpauž lietotāja identitāti. VisiBukleti.lv vietne izmanto datu apstrādātāja Google Inc. analīzes rīku Google Analytics.

Kāpēc VisiBukleti.lv izmanto sīkdatnes?

VisiBukleti.lv izmanto sīkdatnes, lai:

 • nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti;
 • uzlabotu mājaslapu lietošanas pieredzi;
 • pielāgotu mājaslapas funkcionalitāti lietotāja lietošanas paradumiem (tai skaitā valodai, meklēšanas pieprasījumiem);
 • iegūtu statistikas datus par lapas apmeklētāju plūsmu (apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku u.c.);
 • izstrādātu un ieviestu to uzlabojumus.

Cik ilgi tiek glabātas sīkdatnes?

Ja nav noteikts citādi, sīkdatnes tiek glabātas, kamēr tiek izpildīta darbība, kādam nolūkam tās vāktas, un pēc tam tās tiek dzēstas.

Sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats

Apmeklējot VisiBukleti.lv vietnes, lietotājam tiek attēlots logs ar ziņojumu par to, ka tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir VisiBukleti.lv leģitīmā (tiesiskā) interese, kas saistīta ar tās komercdarbības nodrošināšanu – nodrošināt mājaslapas funkcionalitāti un analizētu VisiBukleti.lv mājaslapas lietojumu darbību, kā arī izstrādāt un ieviest to uzlabojumus.

Sīkdatņu atspējošana

Ja lietotājs nevēlas, ka tiek izmantotas sīkdatnes, ikvienas tīmekļa pārlūkprogrammas drošības iestatījumos iespējama sīkdatņu ierobežošana un dzēšana. Tomēr jāņem vērā, ka nevar atteikties no obligāto un funkcionālo sīkdatņu lietošanas, jo bez tām vietnes un mājaslapas pilnvērtīgas lietošanas nodrošināšana nav iespējama. Papildus atteikuma iespējai Jūs varat tikt izslēgts no Google Analytics veiktās informācijas vākšanas, lejuplādējot un aktivizējot Google Analytics pārlūkprogrammas opciju.

Kontaktinformācija

Detalizētāku informāciju par sīkdatņu izmantošanu vai fizisku personu datu apstrādi, Jūs varat saņemt, sazinoties ar mums caur e-pastu: info@visibukleti.lv